قالب وردپرس افزونه وردپرس
اطـلاعیه بـروزرسانی و تـخفیف هـای ویژه سـایت :
خانه / Army / Trans]Highlight Members Video Message From Army For 10th Anniversary]

Trans]Highlight Members Video Message From Army For 10th Anniversary]

ترجمه فارسی صحبت های پسرا در پیام ویدیویی ارسالیشون بمناسبت ۱۰ سالگی هایلایت عزیزمون…

دوجون:

از آخرین باری که از طریق ویدیو بهتون سلام کردم خیلی میگذره. نمیدونم خوب هستید یا نه. از اونجایی که خیلی از اینستاگرام استفاده نمیکنم، خیلی وقتا خبرای روز رو از دست میدم و خیلیا هم راجع به اوضاع و احوالم کنجکاوند. اخیرا تو مراسم‌های زیادی شرکت کردم و دارم تمام تلاشم رو تو انجام وظایفم میکنم. نگران من نباشید‌. از اونجایی که بازم موقع تغییر فصله لطفا همگی مراقب باشید. به زودی جشن ۱۰ سالگی هایلایته. هنوز احساس تازگی داره. وقتی تازه کارم رو شروع کرده بودم، با خودم فکر میکردم، ” یعنی موقع سالگرد ۱۰ سالگیمون من دارم چیکار میکنم؟” هیچ وقت فکر نمیکردم تو ارتش باشم. برای همین، این جشن خیلی خاص‌تره و البته یه مقدار هم ناراحت‌کننده است، اما با اینحال، بعد از جشن ۱۰ سالگی، با فکر به اینکه میتونم جشن ۱۱ سالگی و ۱۲ سالگیِ لذت‌بخشی رو با همگی بگذرونم، باعث میشه یکم هیجان‌زده بشم. دلم میخواد زودتر از سربازی مرخص بشم تا بتونم لحظات هیجان‌انگیزی رو با شما بگذرونم. تا اون موقع لطفا همگی سالم بمونید. به زودی، زمستون میشه، و هوا هم سردتر میشه پس خیلی مراقب سرماخوردگی‌های فصلی باشید. امیدوارم تا اپریل و دسامبر سال آینده که دونگ‌وون میاد همگی سالم و شاد باشید. بازم برمیگردم، هرچند دقیقا نمیدونم کِی. لطفا همگی سالم باشید!

Trans By : Elham

یوسئوپ

یوسوب ( به دلایل داخلی اون این پیام رو با فایل صوتی فرستاد امیدوارم درک کنید)
سلام. من یانگ یوسوب از گروه هایلایت هستم. از آخرین باری که باهاتون ارتباط داشتم خیلی وقت گذشته. کنجکاوم بدونم که احوال تون خوبه.من دارم دوران خدمتم رو با پشتکار به عنوان یک پلیس سرباز در ایستگاه پلیس گانگدونگ میگذرونم.
من مشتاقانه منتظر روزی هستم که دوباره ببینمتون.
جشن ده سالگی هایلاته و و این پیام رو برای جشن گرفتن این لحظه میزارم. خیلی ها بهمون تبریک گفتن و این زمان رو با لذت سپری کردن. نه تنها من بلکه بقیه اعضا هم همینطور فکر میکنن.انگار که حرفایی که میزنیم بهم شبیه هست. من خیلی قدردان و سپاسگزارم برای همه این مدت . ازتون میخوام در اینده هم همینطور با عشق و توجه ازمون حمایت کنید . الان دهمین سالگرده . چیزی که میخوام بگم… گرچه خیلی چیزا تغییر کرده . هنوزم یه حس اشنایی وجود داره . اونا میگن وقتی دهمین سالگرد میرسه دید ادم عوض میشه ولی با تشکر از عشق تغییر ناپدیرتون باعث شدید چیزی که غیرممکن بود اتفاق بیوفته . من نمیترسم و باور دارم که در اینده میتونیم بهتر عمل کنیم . الان وقتی به شما فکر میکنم . به خاطرات عمیقی فکر میکنم که تو زمان پایان مراسم موزیک شو داشتیم. وقتایی که شماها رو ملاقات میکردیم. هنوزم اون خاطرات تازه هستن. با یه قلب مشتاق دنبال ویدیوها میگردم. دنبال لحظات شادی که شما با هایلایت گذروندید. امیدوارم اعضای هایلایت زودتر از خدمت سربازی برگردن و زمان خوبی رو باهاتون سپری کنن و خاطرات خوب بیشتری با شما خلق کنن. در هرحال ممنونم برای عشق و حمایتتون در طول این ده سال. در طول دوران خدمت سخت تلاش میکنم و تا روزی که برگردم لطفا صدمه نبینید و سخت کار کنید تا پیشرفت کنید و بی صبرانه منتطر روزی ام که برگردم ، روزی که مقابل شما بایستم. لطفا سالم بمونید. ممنون.

Trans By : Mona

گیکوانگ

سلام، من گیگوانگ هایلایت هستم.سرباز وظیفه کلاس ۱ گیگوانک به شما عرض ادب میکنه. خبردار ~ از دیدنتون خوشبختم. از آخرین باری که به عنوان گیگوانگ بهتون سلام دادم خیلی میگذره. در حال حاضر تو شمال گیونگ‌گی هستم. بعضیا ممکنه منو از طریق کانال یوتیوب دیده باشن و بعضیا هم ممکنه ندیده باشن. اخیرا از طریق ویدیوهای یوتیوب باهاتون ملاقات می کردم. بجز اون ویدیو ها که به عنوان یه پلیس سرباز بود، فکر کنم خیلی وقته که به عنوان سرباز وظیفه کلاس ۱ لی گیگوانگ باهاتون ملاقات نکرده بودم. برای همین، احساس خوبی دارم، هیجان زده و خوشحال هستم. همگی تو این مدت خوب بودید؟ وقتی با اشتیاق و علاقه وظایفم رو به عنوان یه پلیس سرباز انجام میدادم خیلی دلم میخواست ببینمتون و صداتون رو بشنوم. اینجا وایسادم تا یه پیام ویدیویی برای سالگرد ۱۰ سالگیمون ضبط کنم. فقط چند روز به سالگرد ۱۰ سالگی مونده و من دارم این ویدیو رو پیشاپیش ضبط میکنم. برای کم کردنِ احساس تاسف از اینکه نمیتونیم این زمان رو با هم بگذرونیم، دارم این ویدیو رو ضبط می کنم. مطمئن نیستم این ویدیوی حمایتی سالگرد ده سالگی توسط اعضا برای پر کردن این فاصله کافی باشه، نه، منظورم همون ویدیوی سالگردمونه ککککککک. امیدوار دیدن این ویدیو بتونه بهتون کمک کوچیکی بکنه. برای جبران جشن ۱۰ سالگی و ۱۱ سالگیمون … که نمیتونیم باهم باشیم … جشن ۱۰ سالگی و ۱۱ سالگیمون …. خیلی زود از سربازی مرخص میشیم و با هم به یادشون جشن میگیریم. حدودای سال ۲۰۲۰ یا ۲۰۲۱ میشه ولی تا اون موقع، امیدوارم همگی سالم باشید و مریض نشید. اگه در کنار ما بمونید، خیلی زود برمیگردیم و این ناراحتی رو رفع میکنیم. وقعا دلم برای همتون تنگ شده. به هرحال، واقعا دلم براتون تنگ شده و میخوام برگردم تا دوباره باهم یکی بشیم. با فکر کردن به این چیزا، به عنوان یه پلیس سرباز تمام تلاشم رو میکنم. واقعا دلم میخواد روی صحنه بخونم و برقصم، در حالی که باهاتون از طریق یه فن میتینگ یا استیج‌های دیگه‌ای که با هم میخونیم و اوقات لذت بخشی رو بگذرونم. اولین فکرم اینه که میخوام هرچه سریع‌تر تو همچین جاهایی همدیگه رو ببینیم. به نظر میاد ۵-۱۰ دقیقه‌ ای هست که من دارم تک نفره براتون صحبت میکنم و از هر دری میگم. فکر کنم دیگه باید همینجا تمومش کنم. واقعا از همتون برای عشقی که در طول ۱۰ سال گذشته به هایلایت دادید ممنونم. ما هایلایتی میشیم که ارزش انتظارتون رو داشته باشه. خیلی خوب میشه اگه همگی به حمایتتون ادامه بدید، به اعضا و دوستانم که تو نیروی پلیس یا ارتش هستن فکر کنید و بهشون نیرو بدید. اعضا و من تمام تلاشمون رو در خدمت سربازی انجام میدیم، و بدون اینکه آسیبی ببینیم هرچه سریع تر برمیگردیم. واقعا بابت عشقی که در ۱۰ سال گذشته بهمون دادید ممنونم و ازتون میخوام در آینده هم به حمایت از ما ادامه بدید. هنوز وقت زیادی مونده ولی دوجون ما به زودی از سربازی مرخص میشه. هر وقت یکی از ما مرخص بشه یه لرزش به انتظارتون اضافه میشه. تا اونجایی که من میدونم، از سربازیِ دوجون ۱۸۰-۱۹۰ روز مونده. اگه یکم بیشتر منتظر بمونید، دوجونِ‌ما میاد و دوباره حیله‌ها و شوخی های بامزه‌ای براتون انجام میده. لطفا در حالی که به اعضای ما فکر میکنید و بهشون عشق میورزید، یکم بیشتر منتظر بمونید. ما هم خیلی بهتون فکر میکنیم و منتظر روزی که دوباره هم رو ببینیم میمونیم. خدانگهدار. ازتون ممنونم.

Trans By : Elham

دونگ وون

همگی سلام. من کوچکترین عضو هایلایت سون دونگوون هستم. همه خوبین؟ من غذاهای خوشمزه ی زیادی خوردم و با خوشحالی وظیفمو انجام میدم. فکر کنم مدتی گذشته از زمانی که بهتون با یه ویدئو خوش‌آمد گفتم. مدتی که توی سربازی هستم ۳ کیلو اضافه کردم. من به خوبی غذا میخورم و زندگی میکنم، پس فکر میکنم نیازی نیست خیلی نگران باشید. فکر میکنم همگی خیلی نگران بودید همه اعضا حالشون خوبه، پس فکر میکنم میتونید کمتر نگران باشید.
ده سال شده. من توی ۱۹ سالگی دبیو کردم و الان داره ۳۰ سالم میشه. من دهه اول و دوم و سوم زندگیم رو با شما بودم، به خاطر همین بیشتر احساساتی شدم. چه حیف که هیچ اجرا، آهنگ و استیجی نیست که ۱۰ سالگیمون رو با شما باشیم، اما قول میدم که دفعه بعدی که همدیگرو دیدیم جنبه ی بهتری از خودمون رو بهتون نشون بدیم پس منتظرش باشید. وقتی بهتون فکر میکنم، اولین چیزی که به ذهنم میاد تصور هایلایت و لایت روی استیج هست. دلم برای بقیه چیزها هم تنگ شده، اما فکر میکنم شما هم دلتون برای حضور ما روی استیج تنگ شده. همینطور دلم برای هارمونی صدامون، اشتیاقمون و فضایی که ازش لذت می‌بریم تنگ شده. اون روز دوباره میرسه و منم منتظرش هستم. با اینکه هنوز زمان زیادی باقی مونده، اما فکر کنم با دیدن دوباره ویدئوهای گذشته ما در زمانی که منتظرمون هستید، این زمان سریع میگذره. همون‌طور که از اول گفتم، من و اعضا حالمون خوبه، پس میتونید کمتر نگران باشید، و یجورایی زمان خیلی سریع گذشت و دوجون فقط ۶ ماه دیگه از سربازیش مونده. حتی اگر زمان به کندی بگذره، باز هم میگذره، امیدوارم همون‌طور که از زندگی لذت می‌برید منتظر ما هم بمونید. اولش، وقتی که برای سربازی ثبت‌نام کردیم، باهاتون با قلبی ناراحت و متاسف احوالپرسی کردیم، ولی الان، منتظر مرخص شدن تک تک اعضا از سربازی هستیم. فکر میکنم براتون خوب باشه که با خوشحالی منتظر این روزهای پیش رو باشید. من این روزهای باقی مانده که اینجا هستم رو به خوبی میگذرونم پس نگران نباشید. عجالتا ، باهاتون در شبکه های اجتماعی احوالپرسی میکنم با اینکه زود به زود نیست. تا اون موقع لطفاً سالم و شاد باشید و امیدوارم که فقط چیزهای خوب سر راهتون قرار بگیره. دفعه دیگه بازم بهتون خوش‌آمد میگم، ممنون.

جایزه – شعر ۳ کلمه ایی:
– به ساختن یک شعر برای سالگرد ۱۰ سالگیمون بعد از یه مدت طولانی فکر میکردم.
– آخر هفته سرتون خلوته…؟
– اوهوم…

آه، بله، خیلی خیلی خیلی ممنون برای این ۱۰ سال و لطفاً به حمایت و تشویق تون برای ما در زمینه های مختلف ادامه بدین. به همه تون خیلی زیاد فکر میکنیم و دلمون براتون خیلی زیاد تنگ شده، پس لطفاً یکم بیشتر منتظرمون بمونید تا موقعی که دوباره همدیگرو ملاقات کنیم.

Trans By : Mahdie

درباره ی B2UTY_Forever

مطلب پیشنهادی

Photo]Pictures of Doojoon From The Army]

[عکسهای جدید لیدری اضافه شد] خداااااا اولین عکسای لیدریمون در سربازی….

4 دیدگاه

 1. یه مقدار هم ناراحت‌کننده است *cry*
  گرچه خیلی چیزا تغییر کرده *cry*
  این ناراحتی رو رفع میکنیم *cry*

  فقط ۵ تایی باهم باشید فقط همین *cry*
  جونی رو حمایت کنید *cry*
  مرسی ببرای ترجمه و پست گلدونه *cry*

 2. و اما اینجا ما باز هم دوجون رو داریم با ما جرای تغییر فصل و سرماخوردگی *dash* *mosking* *laugh1*

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *